śląski sklep internetowy
śląski sklep internetowy
oferta
sobota, 31 lipiec 2010 Top » Katalog » Silesia Attack » size=12

   
Nowości więcej
Karol Gwóźdź - Myśli ukryte
Karol Gwóźdź - Myśli ukryte
19,99pln
Program partnerski
Loguj do PP
Informacja PP
FAQ Programu Partnerskiego
Eye for an Eye - Cisza (CD)
[size=12]
27,00pln



Można się kłócić, czy dzisiejsze Bielsko to jeszcze Śląsk...ale pewnym jest, że EFAE to czołówka aktualna punk rocka w PL.

 

Nowe płyty anonsuje się zazwyczaj pewnymi okrągłymi formułkami z „rozgrzanymi niecierpliwością fanami którzy bez wahania zdecydują się po nie sięgnąć” i „szturmie na sklepowe półki” na czele. Ale ciężko mówić w ten sposób o nowej płycie zespołu, który jak ognia wystrzega się biznesowego wyrachowania, pilnie strzeże swego undergroundowego etosu, starannie dobiera organizatorów swych koncertów i media w których chce się pojawić. Eye For An Eye wiele lat temu zajarali się anty-mainstreamową etyką sceny niezależnej i nie zawracają sobie za bardzo głowy tym czy underground jest wciąż modny czy nie, ale konsekwentnie kroczą swoją drogą.
Ich piąty album „Cisza” jest nie tylko przykładem pewnej, odległej od doktrynerstwa, ale jednak ideowej determinacji. To także świadectwo czysto muzycznego rozwoju. Nawet w ramach wydawałoby się wąskiej stylistyki hardcore/punk (żart, że EFAE to coś „między Slayerem, a Post Regimentem” wydaje się być wciąż aktualny) można być coraz doskonalszym. „Cisza” to po prostu świetne punk rockowe piosenki. Na tyle przebojowe żeby uwieść niejedno, nie tylko hardcore/punkowe, ucho, na tyle nowoczesne, żeby nie capiło jarocińskim kombatanctwem. Eye For An Eye patrzą bardziej w przyszłość niż przeszłość i poza pasją, żarem, inteligencją, chwytliwością, frapującymi tekstami, to właśnie może być największą zaletą tej płyty i tego zespołu, który nie bez kozery jest jednym z najbardziej popularnych, ale przede wszystkim szanowanych zespołów polskiej sceny hardcore/punk.

EFAE szykuje się właśnie do zintensyfikowanych jesiennych koncertów, w listopadzie także będzie miał swoją premierę telewizyjną zarejestrowany przez TVP Kultura koncert zespołu.

 

Nowy album EFAE nagrany został w olsztyńskim studio X w lipcu 2008 roku.

Premiera przełom września i października 2008 roku.

 

1. Intro

2. Strach

3. Stracony czas

4. Tysiąc mil stąd

5. Daj głos

6. Niemoc

7. Podobni

8. Morituri Te Salutant

9. Wysypiska

10. Znak

11. Jeden człowiek

12. Strach (remix)

 

dwa kawałki już teraz na myspace zespołu:

http://www.myspace.com/efae

 

dyskografia:

Fabryk drwin (2000)

Dystans (2004)

To co nas łączy (split z Hunkies) (2005)

Gra (2007)

Cisza (2008)

Data dodania produktu do sklepu: wtorek, 23 grudzień 2008.
Recenzje
Koszyk
...jest pusty
Polski Deutsch
Bądź na bieżąco więcej
Informowanie o ProduktachInformuj mnie o aktualizacjach produktu Eye for an Eye - Cisza (CD)
Dla Znajomego


Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
Recenzje więcej
Napisz RecenzjęNapisz recenzję o tym produkcie!